Nové místo

Vítejte na novém místě! Delší dobu plánované změny se konečně dočkaly realizace a většinu z nich už můžete vidět na vlastní oči. Jednou z hlavních úprav je rozdělení struktury na „běžné stránky“, tedy většinu původního obsahu, ke kterému se dostanete z horního menu, případně podmenu v pravém sloupci a články dostupné z hlavní stránky a pravého sloupce. V článcích budete nacházet zejména překlady zahraničních autorů a občas i má vlastní zamyšlení a poznatky. Pod články samozřejmě najdete možnost přidávat komentáře.

Nový začátek si zaslouží i nové a důstojné místo a protože valkyrja.cz už je obsazená, tak jsem přikročil k radikálnějšímu přejmenování. Věřím ale, že nový název bude lépe odrážet poslání stránek. Slovo Rúnarmál pochází z islandštiny a dalo by se přeložit snad jako „řeč Mystéria“nebo „rčení Runy“. Můžete ho také najít v názvu jedné z knih Stephena Flowerse, respektive Edreda Thorssona.

A v neposlední řadě se stránky dočkaly i drobné změny vzhledu, která by měla přispět k lepší čitelnosti. Jakékoli konstruktivní připomínky uvítám v komentářích pod článkem.

Doufám, že zde najdete to, co hledáte.
Fjölkunnigr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *